Curiculum Vitae

Narozen L.P.1977 rodičům Marii a Lubomíru Mackovým. Moji předkové zde (myšleno na bouzovsku) žijí po staletí a i já se po delší pauze vrátil do svého rodiště, kde se snažím, jako moji předkové, vychovat a uživit svoje děti.

Vystudoval jsem elektrotechnickou fakultu na Západočeské uviverzitě v Plzní. Studium jsem ukončil závěrečnou prací na téma "Výpočet magnetického obvodu spínaného reluktančního motoru" a státní zkouškou ze studijního programu Elektrotechnika a informatika ve studijním oboru Elektrotechnika. Dosažený akademický titul Bc.

Od roku 2003 pracuji na pozici vývojového pracovníka pro nadnárodní firmu na světové špičce zabývající se výrobou transformátorů, tlumivek, filtrů a zdrojů.

Od roku 2010 jsem familiářem Německého řádu, kde se snažím činorodou prací pomáhat v naplňování řádového hesla Léčit (nemocné), Pomáhat (těm, kteří potřebují pomoc), Bránit (ty jenž se sami bránit nemohou).

Od roku 2017 jsem začal včelařit. Ke včelařství mne přivedl můj dědeček. Snažím se co nejvíce včelařit v souladu s přírodou. Od roku 2019 zastávám funkci nákazového referenta Základní organizace Českého svazu včelařů Bouzov. Péče o zdraví včel není poslední roky jednoduchá a úkolem mým a naší organizece je v maximální míře našim včelařům v tomto pomáhat. Mému včelaření se věnují vlastní stránky: vcelar.lubomirmacek.cz/. Tak včelám dík a ať vám to bručí !